Оплата та доставка

  Способи оплати та доставки замовлення

  На даний момент є два способи оплати: оплата по факту доставки (тільки для жителів міста Київ і обл. та обласних центрів України) і безготівкова форма оплати.

  Доставка замовлення відбувається на наступний день або в один з днів, який клієнт обирає при оформленні замовлення, вказавши потрібний день (дату) і час доставки на сторінці вибору способу оплати замовлення. В суботу та неділю доставка не здiйснюється.

  Доставка день в день здійснюється за умови, якщо замовлення зроблено з 8-30 до 12-30. Доставка можлива в денний інтервал часу з 14-00 до 17-00. Замовлення зроблені після 13-30 доставляються на наступний день до 13-00.

  Вартість доставки (послуг транспортних компаній) клієнт оплачує самостійно. Відправка замовлення здійснюється після перерахування грошей за товар на наш розрахунковий рахунок. Після оформлення замовлення наш менеджер перевірить наявність замовленого вами товару і повідомить реквізити для оплати, відправивши повідомлення на вказаний вами в замовленні номер мобільного телефону. Мінімальна вартість замовлення для відправки по Україні — 400 гривень.

  Дізнатися, де знаходиться офіс транспортної компанії у Вашому місті, а також розцінки на доставку можна на сайті обраної Вами компанії: 

  1. Транспортна компанія "Ін-Тайм" 

  2. Транспортна компанія "Нова Пошта" 

  3. Компанія "Автолюкс" 

  4. Транспортно-експедиційна компанія "Делівері" 

  5. Компанія "Нічний експрес" 

  6. Транспортна компанія «Гюнсел» 

  Доставка "Укрпоштою" або з післяоплатою не проводиться.

  Показати більше
  + -