Покопійне обслуговування

Покопійне обслуговування – це вид сервісного обслуговування, при якому концентрація всіх витрат на копіювально-розмножувальне обладнання відбувається в одній роздрукованій копії (сторінці). Покопійне обслуговування – це найтехнологічніший різновид аутсорсингу друку.

Переваги покопійного обслуговування:

1. Покопійне обслуговування дозволяє прогнозувати витрати на функціонування принтерів.
2. Дозволяє зосередитися на основних завданнях вашого бізнесу і не відволікатися на другорядні проблеми.
3. Дозволяє зменшити кількість дій по оплаті рахунків. Ви отримуєте один рахунок в місяць.
4. Компанія-виконавець, на відміну від компаній, які ремонтують обладнання, стає економічно зацікавленою в правильній безперебійній роботі Вашого обладнання.

Про що потрібно пам’ятати:

Якщо послуги покопійного обслуговування Вам надає дилер відомого виробника, то він буде зацікавлений не про Вашу вигоду, а про максимізацію продажів техніки марки, на яку він працює. Намагайтеся співпрацювати з незалежними постачальниками. Ми запропонуємо Вам оптимальне обладнання, яке найкраще відповідає вашим потребам.

1. Не орієнтуйтеся тільки на ціну. Це складна багаторівнева послуга, і якщо Ви шукаєте найнижчу вартість, то враховуйте, що рівень послуг не зовсім  буде вас задовольняти.

2. Важливою є здатність постачальника забезпечити звітність про друк в офісі. Показань, які дають внутрішні драйвери пристроїв недостатньо. Для аналізу потрібнен централізований облік даних, який дозволяє забезпечити тільки спеціалізована програма.

3. Вартість картриджів становить більшу частину ціни покопійного обслуговування. Не дайте переконати себе, що треба використовувати «тільки оригінальні» або «тільки сумісні» картриджі — такої політики дотримуються компанії, які просувають одну торгову марку. А клієнтам це часто виходить боком і б'є по гаманцю. Важливо знати, який вид картриджів найкраще використовувати для конкретного принтера, щоб отримати найкращі результати друку за прийнятною ціною.

В покопійному договорі фіксуються всі умови і витрати:

1. Усі види ремонту та сервісного обслуговування.
2. Усі запасні частини і деталі до техніки.
3. Картриджі.
4. Установка подмінних апаратів в разі довготривалого ремонту.
5. Транспортування апаратів на сервіс і назад.
6. Консультації по телефону і швидкий сервіс у разі виникнення проблем.

Що включається у вартість?

1. Вартість оренди принтерів та іншої техніки (коли клієнт не використовує власні копіювальні апарати).

2. Вартість витратних матеріалів.

3.Вартість регламентних робіт і т.п.

Які кроки нашої співпраці?

1. Після Вашої заявки поштою або телефоном, ми проводимо аудит друку вашої компанії.

2. На основі аудиту даємо рекомендації по роботі принтерів. Ви зможете оцінити свій середній обсяг друку і розмір середньомісячної оплати.

3. Проводимо первинний ремонт перед установкою обладнання на покопійне обслуговування.

4. Підписуємо договір і Ви забуваєте про проблеми з друком у Вашому офісі, а натомість зосереджуєтесь на стратегічних напрямках Вашого бізнесу.  

Показати більше
+ -